YOGA TAJM

 Czas na jogę! Ale czym jest Joga?
Grupy otwarte, przyjdź!

 

Sala znajduje się na 1 piętrze, jest przyjemna, w zimie dobrze ogrzana, z drewnianym parkietem i naturalnym światłem w ciągu dnia.
Tajski masaż
Podczas podróży po Tajlandii dowiedzieliśmy się, że Tajowie swój tradycyjny masaż nazywają „jogą dla leniwych” i coś w tym jest!  Inspirowany ayurvedą, akupunkturą i pasywnymi asanami yogi. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za aktywnością fizyczną. Tajowie masują się regularnie, bo tak jest zdrowo. Chcemy, aby masaż przestał być czymś luksusowym kojarzonym z drogim SPA, lecz stał się powszechną praktyką.
Ania i Tomek
Kontakt od poniedzialku do piatku w godzinach 10:00 – 17:00 za pośrednictwem:
tel.  573 914 772
e-mail: yogatajm@gmail.com
osobiście, tylko przed dowolnymi zajęciami !!!
adres: ul. Grunwaldzka 9/17, 43-300, Bielsko-Biała

 

Reklamy

Najnowsze wpisy

Programowanie rzeczywistości – kiedy marzenia się spełniają?

6.07. godz: 19 Wykład Renaty Paczkowskiej Wchodzimy w życie pełni zamiarów i marzeń. Jedni chcą przewrócić świat do góry nogami, inni spokojnie i radośnie żyć, osiągając upragniony komfort. Po jakimś czasie okazuje się, że marzenia marzeniami, a jest jak jest. Najczęściej nie najlepiej. Najdrobniejszą rzecz osiągamy sporym wysiłkiem, walką, za cenę zmęczenia. Ogarnia nas zniechęcenie, … Czytaj dalej Programowanie rzeczywistości – kiedy marzenia się spełniają?

Relaksacyjna sesja w dźwiękach gongów i mis tybetańskich

5.06.2019  20:00 Zapraszam do odbycia cudownej podróży wgłąb siebie samych w poszukiwaniu bezruchu, ukojenia, spokoju, relaksu i harmonii, połączenia i zjednoczenia ze sobą samym i ze światem. A przede wszystkim miłości do samych siebie jako Istot Niezwykłych Niepowtarzalnych oraz miłości do całej reszty. Poprzez serce i za przewodnictwem dźwięku, magicznego, wibracyjnego dźwięku gongu oraz mis … Czytaj dalej Relaksacyjna sesja w dźwiękach gongów i mis tybetańskich

Kurs wprowadzający do Ashtangi Vinyasy

Kurs wprowadzający do Ashtangi Vinyasy 8.05. – 16.06. 8 spotkań w każdą środę o 16:30 – 17:45 Od maja zaczynamy cykliczne spotkania, podczas których krok po kroku nauczysz się oddychać Ujjayi, łączyć oddech z ruchem (Vinyasa), dowiesz się, co to “zapięcie energetyczne” (Bandha) i poznasz połowę pierwszej serii zwanej Yoga Chikitsa. Praktyka czyni mistrza, więc … Czytaj dalej Kurs wprowadzający do Ashtangi Vinyasy

Więcej wpisów